Етапи будівництва монолітного залізобетонного каркаса

котлован львів - м2

1. Копання котловану
Починаємо будівництво монолітного каркаса з цокольним поверхом з прив'язки будинку до ділянки згідно з генпланом.

Після того як осі будинку винесені (розмічені), необхідно дати запас на котлован розставивши відповідно осі. Котлован капаємо фронтальним навантажувачем. Риємо котлован, використовуючи нівелір для контролю необхідної позначки глибини. Не докопуємо до необхідної позначки 100-150 мм, щоб в подальшому доопрацювати ґрунт вручну.

роботи з бетонної підготовки львів

2. Влаштування бетонної підготовки

Після того як грунт доопрацьований вручну, використовуючи вібро плиту ущільнюємо грунт по всій площі.

Далі на необхідний рівень, використовуючи нівелір, забиваємо по всій площі маяки з арматури, які при подальшій укладанні бетону будуть використовуватися як верхній рівень бетону. Використовуючи автобетононасос, укладаємо бетон М150, С8 / 10 товщиною 100 мм, вирівнюючи площину по наших маяках.

Укладання бетону. Підготовка основного шару

3. Підготовка основного шару

Після досягнення бетонною підготовкою необхідної міцності, проводимо її ґрунтування праймером.

На висохлий праймер клеїмо горизонтальну гідроізоляцію в два шари з нахлестом в 100 мм і зміщенням між стиками в 400 мм. Виконуємо монтаж опалубки. Товщина плити становить 250 мм. Арматурний каркас являє собою подвійну сітку 200 х 200 мм з арматури d12S500. Весь каркас лежить на фіксаторах арматури для витримування захисного шару арматури. По всьому периметру майбутніх монолітних стін залишаємо вертикальні випуски арматурних каркасів. Укладання бетону робимо з автобетонозмішувача, ущільнюючи бетон глибинним вібратором. Бетон марки М350, С20 / 25.

Армування монолітних стін у львові

4. Армування монолітних стін

Арматурний каркас монолітних стін це подвійна сітка з арматури d12S500 з коміркою 250 х 250 мм

Де необхідно використовуємо г-подібні і п-подібні хомути. Весь арматурний каркас в'яжеться оцинкованим в'язальним дротом діаметром 1,2 мм.

Монолітні стіни
у львові

5. Монолітні стіни

Далі приступаємо до монтажу опалубки стін, завчасно встановлюючи де необхідно на арматурний каркас фіксатори арматури "зірочка" і заставні під різні комунікації.

За необхідності вирівнюємо прямолінійність стін телескопічними стійками. Цими ж стійками, де необхідно, додатково розкріплємо опалубку. Нівеліром відбиваємо на внутрішній частині опалубки необхідний рівень укладання бетону. За допомогою автобетононасосу подаємо бетон в опалубку, укладаємо бетон по всьому периметру пошарово (600 мм), ущільнюючи його глибинним вібратором. Бетон М300, С18 / 22,5.

Армування монолітного перекриття - м. львів

6. Армування монолітного перекриття

Монтуємо балочно-ригельну опалубку монолітного перекриття. 

Арматурний каркас являє собою подвійну сітку з арматури d12S500 з коміркою 200 х 200 мм покладену на фіксатори арматури "стільчик". Де необхідно встановлюємо опалубку для отворів, а також заставні для комунікацій. Опалубку стін поки не демонтуємо, вона послужить бортами для монолітного перекриття.

Монолітне перекриття

у львові

7. Монолітне перекриття

Подаємо бетон автобетононасосом. Бетон укладаємо по попередньо виготовленому щупу, ущільнюючи глибинним вібратором.

Товщина монолітного перекриття 200 мм. Заздалегідь залишаємо випуски арматурних каркасів монолітних колон. Бетон М350, С20 / 25

Монолітні колони і перекриття львів

8. Монолітні колони і перекриття
В ході будівництва було прийнято рішення відливати колони одночасно з перекриттям.

 

Арматурний каркас колон це вертикальна робоча арматура d16S500 і хомути з d8S500 через кожні 200 мм в спіральному порядку. Армування і монтаж опалубки монолітної плити перекриття плоскої покрівлі аналогічні монолітної плити перекриття цокольного поверху. Бетон укладаємо за допомогою автобетононасосу, ущільнюючи його глибинним вібратором. Бетон М350, С20 / 25.

Гідроізоляція монолітних стін
 львів

9. Гідроізоляція монолітних стін

Закладаємо технологічні отвори від кріплення стіновий опалубки 

Ґрунтуємо монолітні стіни праймером. Після висихання ґрунтовки клеїмо вертикальну гідроізоляцію в два шари з нахлестом в 100 мм і зміщенням між стиками в 400 мм. По досягненню бетоном необхідної міцності демонтуємо опалубку колон і перекриття. Виконуємо зворотну засипку ґрунту до необхідного рівня.

Монолітний залізобетонний каркас

9 етапів виконання роботи

Стрічковий фундамент

6 етапів будівництва стрічкового фундаменту

Монолітний стрічковий фундамент з цокольним поверхом

11 етапів будівництва стрічкового фундаменту

швидке будівництво сучасного Плиткового фундаменту

4 етапи будівництва плиткового фундаменту

Зв'яжіться з нами

Напишіть ваші дані у формі та ми зв'яжемось з Вами.

Для швидкого прорахунку вартості робіт - напишіть в коментарі які роботи потрібно виконати.

Контактна інормація