Етапи будівництва стрічкового фундаменту

Розробка котловану львів

1. Розробка котловану
Одним із способів будівництва фундаменту є зведення його з котловану.

Після прив'язки будинку до ділянки згідно з генпланом, будівельники починають зводити монолітний стрічковий фундамент. Після того як осі будинку винесені (розмічені), необхідно дати з усіх боків запас на котлован, розставивши осі. Після всього зробленого вище, приймаємо рішення, в яке місце на ділянці буде складатися забраний родючий шар і подальший ґрунт з котловану, причому родючий ґрунт складаємо окремо. Далі викопуємо котлован фронтальним навантажувачем під нівелір не докопуючи до проектної позначки 10-15 см. Після чого проводиться допрацювання ґрунту вручну. Для цього в котловані проводиться винесення осей вже безпосередньо нашого фундаменту, а по розмітці проводиться виїмка ґрунту вручну на 10-15 см на ширину монолітної подушки. Після цього ущільнюємо основу, використовуючи вібро-плиту, проходимось нею по всьому периметру основи фундаменту і укладаємо бетон за допомогою автобетононасосу.

Монолітна подушка
 для фундаменту

2. Монолітна подушка

Далі здійснюємо розмітку монолітної подушки.

Після чого, приступаємо до армування самої подушки, де необхідно використовуємо різні фіксатори арматури для витримування захисного шару. Коли армування завершено, приступаємо до монтажу опалубки і її розкріплення. Після монтажу опалубки перевіряємо, чи скрізь витриманий бічний захисний шар арматури, де необхідно додаємо фіксатори арматури.

Укладання бетону монолітної подушки
Бетонна підготовка

3. Укладання бетону монолітної подушки

Подушка має висоту 600 мм, тому бетон укладаємо одним шаром з подальшим ущільненням глибинним вібро-пресом.

Укладання бетону монолітної подушки у львові

4. Укладання бетону монолітної подушки

Після досягнення монолітною подушкою необхідної міцності виконуємо демонтаж опалубки.

Розмічаємо розташування монолітних стін підвалу на подушку починаємо в'язати арматурні каркаси. Після в'язки арматурних каркасів виконуємо монтаж опалубки монолітної стрічки фундаменту одночасно встановлюючи необхідні заставні, через які в подальшому будуть проходити різні комунікації.

Укладання бетону стрічки фундаменту - львів

5. Укладання бетону стрічки фундаменту

Після монтажу та додаткового розкріплення опалубки стрічки фундаменту, використовуючи нівелір відбиваємо на опалубці верхній рівень стрічки, за яким буде укладатися бетон. Подача бетону бетононасосом. Бетон в опалубку укладаємо рівномірно, пошарово, ущільнюючи бетон до появи повітряних бульбашок на його поверхні.

Демонтаж опалубки - м. львів

6. Демонтаж опалубки

Після набору бетоном необхідної міцності виконуємо демонтаж опалубки. Знявши опалубку, виробляємо закладення технологічних отворів залишаються від кріплення опалубки. Виконуємо екскаватором-навантажувачем зворотну засипку.

Монолітний залізобетонний каркас

9 етапів виконання роботи

Стрічковий фундамент

6 етапів будівництва стрічкового фундаменту

Монолітний стрічковий фундамент з цокольним поверхом

11 етапів будівництва стрічкового фундаменту

швидке будівництво сучасного Плиткового фундаменту

4 етапи будівництва плиткового фундаменту

Зв'яжіться з нами

Напишіть ваші дані у формі та ми зв'яжемось з Вами.

Для швидкого прорахунку вартості робіт - напишіть в коментарі які роботи потрібно виконати.

Контактна інормація