Бетонні та залізобетонні роботи

Монтаж будівель, в основі яких знаходиться залізобетон, це складний процес, виконувати який повинні професіонали.

важливо

Потрібно знати

При будівництві різних споруд (фундаменти, гідротехнічні споруди, вежі, мости та ін.), Застосування конструкцій із залізобетону і бетону є обов'язковим. Монтаж будівель, в основі яких знаходиться монолітна плита або залізобетон, це складний процес, виконувати який повинні професіонали.

Як ми створюємо споруди?

Створення надійних конструкцій з бетону, полягає в ряді процесів, які ми виконуємо в чіткому порядку з урахуванням всіх технологічних вимог. Всю роботу можна розділити на наступні етапи:

  1. Створення, установка опалубки;
  2. Вибір і виготовлення різних типів арматури;
  3. Створення бетонної конструкції, транспортування до місця будівництва;
  4. Укладання бетону, його ущільнення і контроль затвердіння;
  5. Розпалублення готової споруди.

Дуже важливо правильно доглядати за бетоном в момент застигання. Якщо влітку цей процес проходить швидше, то в взимку можуть виникнути деякі проблеми, які наша компанія легко усуває.

Опалубка - основа надійного фундаменту

Всі бетонні та залізобетонні роботи починаються з вибору опалубки, яка є запорукою довговічного фундаменту. Залежно від типу споруди і умов встановлення фундаменту, ми використовуємо три варіанти: залізобетонну, дерев'яну, металеву.

Види опалубки
Залізобетонна опалубка

Після бетонування не прибирається, а стає частиною споруди, в цьому полягає її основна особливість. Її застосовують тільки в деяких випадках, так як вона має високу вартість і значну масу.

Дерев'яна опалубка

В даному випадку використовують хвойні породи, вологість яких не перевищує 25%. Переваги - вартість і легка розпалубка. Для її установки використовують дерев'яні щити, які наша компанія збирає заздалегідь в спеціалізованих цехах, і вже в готовому вигляді транспортує на місце установки.

Металева опалубка

Є можливість її багаторазового використання і високий рівень жорсткості. Але при цьому, вона має високу теплопровідність, що значним чином позначається на застиганні бетону.

Монолітно залізобетонні роботи для різних типів споруд

Залежно від виду конструкції, застосовують різні типи опалубки. Наприклад, для східчастих фундаментів, використовується класична з дерев'яних щитів. Для колон застосовують дерев'яні щити у вигляді коробів, які, в залежності від розміру конструкції, збираються на місці або вже поставляються на місце роботи в готовому вигляді. Інноваційне рішення, яке використовує наша компанія - застосування ковзної опалубки, яка актуальна для таких конструкцій як: силосні башти, тунелі, трубопроводи тощо. Такий метод полягає в поступовому переміщенні рухомої опалубки, що є не тільки досить практичним, але і економить гроші замовника.

Монолітне перекриття

Монолітне перекриття

Важлива інформація про монолітне перекриття. Плюси та мінуси даного перекриття розкриті у статті.
Монолітне перекриття

Монолітний фундамент

Важлива інформація про будівництво монолітних фундаментів. Плюси та мінуси даного виду фундаменту для будинків. 
Етапи роботи

Як ми працюємо

Працювати з нами легко та зручно. Ми завжди йдемо на зустріч замовнику, забезпечуємо індивідуальний підхід.

Етап 1. Отримання завдання

Ви надсилаєте на електронну пошту чи у Viber інформацію про технічні умови, проект чи попередній перелік робіт. При потребі - ми можемо Вам допомогти з проектом.

Етап 2. Підготовка комерційної пропозиції

Виходячи з наданої інформації - ми повідомимо приблизну вартість роботи та терміни виконання. Домовляємось про зустріч на об'єкті

Етап 3. Виїзд на об'єкт
На об'єкті наш спеціаліст проведе детальні заміри та дасть свої рекомендації. Також прораб бригади зможе дати вичерпні відповіді стосовно ходу та вартості робіт
Етап 4. Підписання договору
Коли узгоджено об'єм, вартість та час виконання роботи - підписуємо договір. Ми працюємо по договору з фізичними та юр. особами
Етап 5. Виконання робіт на об'єкті
У зазначений в договорі час - ми приступаємо до виконання робіт.
Етап 6. Здача виконаних робіт
На даному етапі замовник перевіряє якість роботи. Підписуємо акт виконаних робіт та гарантійні зобов'язання.

При потребі ми можемо надати послуги будівництва та проектної роботи.

Зв'яжіться з нами

Напишіть ваші дані у формі та ми зв'яжемось з Вами.

Для швидкого прорахунку вартості робіт - напишіть в коментарі які роботи потрібно виконати.

Контактна інормація