Будівництво монолітного перекриття

Що важливо знати про перекриття будинків?

Монолітне перекриття

Перекриття - частина будинку, на яку припадає вся основне навантаження (мешканці, предмети меблів, техніка), що передається на інші будівельні елементи будівлі - стіни, балки. Наша компанія «М2 Львів» надає послуги з проектування та монтажу монолітної плити перекриття "під ключ". Монолітне перекриття, пропоноване нашою фірмою - це рівна поверхня, яка не потребує виконання додаткових оздоблювальних робіт.

Бетонні роботи Львів

Класичне монолітне перекриття

 Довговічність і безпеку проживання людей у ​​будинку залежить від правильного розподілу всіх сил напруги. Конструкція являє собою класичне монолітне перекриття в модифікованому, полегшеному вигляді. Основою класичного залізобетонного підстави вважається міцна, міцно поєднана між собою арматура, яка вважається каркасом будівлі. Перед заливанням бетону всі прути міцно зв'язуються між собою.

Є кілька способів в'язки, яка виконується не тільки з залученням спеціалізованого обладнання, але і вручну. Для виготовлення правильного арматурного каркаса потрібно провести детальні розрахунки. "Скелет" монолітного перекриття складається з двох сіток в нижній і верхній зоні, виготовлених з арматури класу S500. Крок прутів сітки повинен становити не менше двадцяти сантиметрів в двох напрямках. Часто встановлюється додаткова арматура. Дві сітки повинні перебувати на відстані тридцяти міліметрів від краю плити. Під нижню сітку укладаються фіксатори, що розташовуються на відстані ста сантиметрів один від одного. Щоб верхня сітка перебувала на потрібній відстані, під неї встановлюють підставки із прутів, діаметр яких дорівнює близько десяти міліметрів.


Варіанти конструкцій

При зведенні житлових будівель, виробничих будівель наша компанія «М2 Львів» займається виготовленням різних видів залізобетонних конструкцій:

перекриття будинку

Монолітні

Для виготовлення цільної плити не потрібна спеціальна вантажопідйомна техніка, оскільки процес спорудження конструкції має на увазі установку щитової опалубки, а також складання і розміщення всередині неї арматурного каркаса. Далі здійснюється заливка бетонного розчину. При цьому важливо правильно провести всі розрахунки опалубки з урахуванням покладеної навантаження на монолітну основу. Співробітники нашої компанії володіють усіма необхідними знаннями, технологією монтажу, тому вони правильно проведуть всі роботи.

перекриття будинку

Збірні

Для їх виробництва необхідна достатня кількість стандартних залізобетонних панелей. Довжина плити визначається з урахуванням необхідної відстані між капітальними стінами. Після укладання готових конструкцій проводиться їхня анкеровка, а також герметизація робочого шва між торцями панелей.

перекриття будинку

Збірно-монолітні

Готові залізобетонні плити укладаються на встановлені опори, якими виступають несучі стіни будівлі. Після фіксації конструкції із задіянням арматури проводиться заливка бетонного шару, товщина якого повинна становити не менше ста міліметрів. Висота включає товщину і висоту залитого бетону.

Залізобетонні конструкції, монтажем яких займається наша компанія «М2 Львів», застосовуються при будівництві будинків тому, що не потрібно використовувати спеціалізоване оснащення. Для їх установки не треба додатково зводити щитову опалубку. При виборі виду залізобетонної плити треба керуватися вимогами проектної документації, обов'язково враховувати конструкцію будинку.


Плюси

Переваги цільної плити з бетону і арматури

 • підвищений ступінь міцності залізобетону через відсутність швів і зони стикування;
 • монолітна плита може бути будь-якої форми, що дає можливість реалізувати нестандартні дизайнерські ідеї;
 • навантаження рівномірно розподіляється по периметру опорної поверхні;
 • висока жорсткість залізобетонної плити, через що конструкція не буде зміщуватися в поперечній площині, поздовжньому напрямку;
 • не потрібно задіювати кранове обладнання для підйому важких плит до місця монтажу.

мінуси

Недоліки цілісних плит

 • необхідність залучення великих обсягів бетонного розчину, який треба заливати за один раз із задіянням бетононасоса;
 • термін виконання будівельних робіт затягується на довгий час, тому що бетонна суміш повинна набрати достатню експлуатаційну міцність.

Детальний аналіз плюсів і мінусів конструкції дає можливість стверджувати, що залізобетонне перекриття вважається хорошим варіантом в порівнянні з іншими видами конструкцій.

Технологія виконання робіт

Для виготовлення залізобетонної плити майстри нашої компанії використовують такі інструменти, матеріали, обладнання: 

 •  листи ламінованої фанери; телескопічні стійки під цільну конструкцію з бетону, заліза;
 • арматура для в'язки міцної армуючої сітки;
 • фіксатори-підставки під арматуру, які виготовлені з високоякісного, міцного пластику;
 • бетон марки М-350 (зазвичай застосовується готовий бетонний розчин);
 • інструмент для оперативного згинання прутів арматури.

Бетонні роботи м. Львів

Монтаж опалубки

Щоб залізобетонна конструкція була рівною, однорідною з боку стелі нижнього поверху, розчин бетону треба заливати в попередньо підготовлену опалубку (її ще називають палуба). Вона виготовляється з ламінованої фанери, а також доповнюється телескопічними опорами необхідної кількості. Для складання опалубки задіюються ламінована фанера, товщина якої становить 18-20мм мм. Її збивають таким чином, щоб не було зазорів.

Монтаж опалубки проводиться наступним чином:

 • Попередньо монтують міцні опори або телескопічні стійки. Останні краще, оскільки вони можуть витримувати велику вагу і не деформуються під час заливки бетону в опалубку. Їх також можна регулювати по висоті.
 • Опори з'єднують між собою поздовжніми ригелями, на які спирається зведена опалубка. Їх виготовляють з двотаврової балки або швелера.
 • Поверх балок встановлюють горизонтальну опалубку, краї якої повинні стикуватися із стінами. Треба стежити, щоб не билобольшіх зазорів.
 • Далі монтують вертикальні борти опалубки. Висота вертикальної опалубки обов'язково повинна відповідати висоті монолітного перекриття, яка вказана в проекті.

БЕТОННІ РОБОТИ М. ЛЬВІВ

Установка арматури 

Щоб підсилити міцність бетону, необхідно встановити армування в майбутнє перекриття. Для в'язки сітки використовуються прути арматури, які з'єднуються між собою так, щоб виходили осередки.

Монтаж арматури:

 • дві сітки з'єднують один з одним поздовжніми прутами так, щоб з нижнього і верхнього краю бетону сітка була вкрита розчином на 3 см;
 • арматура монтується на фіксатори арматури; прути сітки повинні заходити на стіни будівлі на 15-25 см;
 • торці прутів не повинні торкатися стінок вертикальної опалубки;
 • поздовжні фіксатори між сітками в'яжуть в шаховому порядку;
 • додатково встановлюють торцеві фіксатори;
 • ще монтують з'єднувач для обох сіток.

Під час монтажу в монолітному перекритті технологічних отворів треба заздалегідь встановити всі необхідні гільзи і короба.

БЕТОННІ РОБОТИ М. ЛЬВІВ

Заливка розчину

Бетон заливається відразу на необхідну товщину, після цього ретельно утрамбовується за допомогою задіяння спеціалізованого обладнання. Готове залізобетонне перекриття повинно ретельно просохнути, на що піде до чотирьох тижнів. Під час висихання його треба додатково зволожувати, особливо в перші сім днів. Це слід робити тільки в разі сухої і спекотної погоди. При цьому залізобетонне перекриття краще покрити поліетиленовою плівкою, що дає можливість уникнути розтріскування і пересихання.

БЕТОННІ РОБОТИ М. ЛЬВІВ

Переваги нашої компанії

Якщо вам потрібно монолітне бетонне перекриття у Львові та області, то відвідайте нашу компанію «М2 Львів», яка має такі позитивні сторони:

 • ми працюємо без вихідних;
 • всі роботи по монтажу монолітних перекриттів виконуються при строгому дотриманні норм, які пред'являються до таких робіт;
 • в компанії працюють тільки кваліфіковані працівники, які мають великий досвід виготовлення і монтажу монолітних перекриттів;
 • ми використовуємо професійну опалубку перекриття;
 • перед початком робіт складається кошторис;
 • клієнту нашої фірми не потрібно вносити передоплату для початку виконання робіт;
 • хороші ціни на всі послуги фірми.
 • Замовити послугу можна за номерами телефонів, які є на сайті фірми.

Монолітне перекриття

Монолітне перекриття

Важлива інформація про монолітне перекриття. Плюси та мінуси даного перекриття розкриті у статті.
Монолітне перекриття

Монолітний фундамент

Важлива інформація про будівництво монолітних фундаментів. Плюси та мінуси даного виду фундаменту для будинків. 
Залізобетон, опалубка

Бетонні та залізобетонні роботи

Важлива інформація про види опалубки. Плюси та мінуси залізобетонної опалубки, дерев'яної та металевої опалубки.
Етапи роботи

Як ми працюємо

Працювати з нами легко та зручно. Ми завжди йдемо на зустріч замовнику, забезпечуємо індивідуальний підхід.

Етап 1. Отримання завдання

Ви надсилаєте на електронну пошту чи у Viber інформацію про технічні умови, проект чи попередній перелік робіт. При потребі - ми можемо Вам допомогти з проектом.

Етап 2. Підготовка комерційної пропозиції

Виходячи з наданої інформації - ми повідомимо приблизну вартість роботи та терміни виконання. Домовляємось про зустріч на об'єкті

Етап 3. Виїзд на об'єкт
На об'єкті наш спеціаліст проведе детальні заміри та дасть свої рекомендації. Також прораб бригади зможе дати вичерпні відповіді стосовно ходу та вартості робіт
Етап 4. Підписання договору
Коли узгоджено об'єм, вартість та час виконання роботи - підписуємо договір. Ми працюємо по договору з фізичними та юр. особами
Етап 5. Виконання робіт на об'єкті
У зазначений в договорі час - ми приступаємо до виконання робіт.
Етап 6. Здача виконаних робіт
На даному етапі замовник перевіряє якість роботи. Підписуємо акт виконаних робіт та гарантійні зобов'язання.

При потребі ми можемо надати послуги будівництва та проектної роботи.

Зв'яжіться з нами

Напишіть ваші дані у формі та ми зв'яжемось з Вами.

Для швидкого прорахунку вартості робіт - напишіть в коментарі які роботи потрібно виконати.

Контактна інормація