Послуги клінінгу у м. Львів

Генеральне прибирання

  • Швидко
  • В зручний час
  • Безпечно

Послуги клінінгу у Львові

Надаємо послуги генерального прибирання

Чистий дім львів

Генеральне прибирання квартир

Чистий дім - це місце відновлення сил. За допомогою послуг з прибирання квартири у Львові вам легко буде підтримувати чистоту і при цьому витрачати час на більш приємні справи. На ваше замовлення приїдуть співробітники з необхідним обладнанням та миючими засобами, і через кілька годин квартира буде бездоганно чиста.

Генеральне прибирання котеджів

Генеральне прибирання котеджів

Підтримувати чистоту в котеджі буває складно через велику кількість кімнат і збільшеної площі в порівнянні з квартирою. Щоб заощадити час, замовте послуги з прибирання котеджів: наші клінери впораються з приміщенням в 100, 300 або навіть 500 м2. При цьому робота займає всього 4-6 годин в тиждень, адже чим просторіше житло, тим більше співробітників ми надішлемо до вас одночасно.

Генеральне прибирання офісів

Генеральне прибирання офісів

Підтримувати чистоту в робочому просторі можна за допомогою послуг клінінгу в офісі. Це дешевше і простіше, ніж наймати штатних прибиральників і самостійно закуповувати всі засоби і інвентар. Вам не потрібно оформляти документи і платити податки: ми один раз укладаємо договір, і в офісі завжди буде чисто. Співробітники можуть приїжджати щодня, 2 рази тиждень або разово, щоб зробити генеральне прибирання.

Прибирання приміщень після пожежі

Прибирання приміщень після пожежі

Прибирання квартири після пожежі - та послуга, про яку говорять: «Сподіваємося, вам вона ніколи не стане в нагоді». Але пожежі трапляються, і прибрати їх наслідки без професійної допомоги важко. Тому ви можете запросити клінерів з «M2 Львів» спеціально для такого прибирання - ми усунемо кіптяву, запах гару, залишки води і піни.

Прибирання після переїзду

Прибирання після переїзду

Клінінгові послуги з прибирання приміщень після переїзду часто прописані в договорі між орендарем та орендодавцем, і охоплюють практично весь спектр робіт: суху і вологе прибирання, миття підлоги, очищення поверхонь від бруду і пилу.

ПЕРЕДПРОДАЖНЕ ПРИБИРАННЯ КВАРТИРИ

Передпродажне прибирання квартири

Привабливий вигляд нерухомості допомагає знайти більше потенційних покупців в короткий термін. Перед продажем квартиру потрібно попередньо підготувати: провести прибирання, начистити до блиску плитку і сантехніку, вимити вікна, розсортувати речі.