Проводимо комплексну хімчистку у Львові

Потрібна хімчистка?

  • Сліди від напоїв
  • Їжа
  • Шерсть тварин
  • Фарба

Послуги хімчистки у Львові

Хімчистка Львів

Хімчистка Львів

Хімчистка - швидкий і надійний спосіб привести в порядок килими, ковролін або м'які меблі. Така чистка проводиться у вашій присутності: клінер усуває забруднення спеціальними засобами а потім нейтралізує його залишки.


Як розрахувати вартість чистки професійної хімією?

Вартість хімічної чистки залежить від площі килимового покриття або типу меблів: для диванів, крісел, матраців ціни різні. Щоб про все домовитися і запросити клінера з професійної хімією, зателефонуйте нам або клікніть «Замовити послугу».

Можна почистити оббивку дивана, крісла або м'яких табуретів, замовити чистку матраца і т.д. Після такої обробки меблі не тільки стають чистими візуально, але й безпечними бо позбавляєтесь від пилових кліщів і пилу під оббивкою.

Щоб провести чистку, покриття не потрібно нікуди везти: клінер сам приїде до вас і проведе обробку на місці.

Ми чистимо килимові доріжки, невеликі килимки в передпокої, і великі двометрові килими по центру вітальні. Килим може бути синтетичним або вовняним: у нас є спеціальні хімічні засоби для різних матеріалів.

Часті запитання клієнтів

Скільки часу займає чистка?

Чистка займає від 1 години в залежності від ступеня забруднення меблів і обсягу роботи.

Меблями можна користуватися відразу?

Після чистки меблі залишиться вологими, до повного висихання знадобиться 4-6 годин.

Які гарантії, що почистять добре?

Якщо раптом Вас не влаштує якість проведеного прибирання, то ми готові все переробити або повернути гроші. Для цього потрібно всього лише скинути нам фотографії протягом 24 годин після збирання.

Чи ви використовуєте безпечну хімію?

Засоби сертифіковані, гіпоалергенні, без їдких і неприємних запахів. В процесі чистки всі використовувані засоби видаляються з оббивки меблів.

Чи ви використовуєте безпечну хімію?

Засоби сертифіковані, гіпоалергенні, без їдких і неприємних запахів. В процесі чистки всі використовувані засоби видаляються з оббивки меблів.