Починаємо роботи з розмітки для установки профілів . Оскільки стеля може мати відхилення по горизонталі в кілька сантиметрів - виміри робимо за допомогою рівня.
Розглянемо гарпунне кріплення плівки , тому що воно найпоширеніше і якісне. Здійснюємо установку профілів на стіни (можлива установка профілів на стелю), більш якісно буде, якщо отвори для кріплення плінтуса йтимуть на однаковій відстані одна від одної приблизно 7-8 см.
Полотно ретельно виміряємо, воно повинно бути на 7% менше периметра стелі (периметра, на якому безпосередньо буде монтаж натяжної стелі). Для монтажу світильників роблять заставні під світильники і карниз . Електропроводка монтується до натягу плівки (тканини).
В процесі розкрою плівки спеціальним апаратам кріпляться по кутах гачки (гарпуни). Далі плівка кріпитися по кутах і починається розігрів плівки . Не забудьте прибрати предмети з приміщення, яким шкідливі високі температури. Потім плівка заправляється в профіль спеціальною лопаткою або шпателем. Іноді кріплення плівки роблять у такий спосіб: кріплять один кут, потім протилежний, тепер залишилися кути.
Після монтажу плівки - кріплять стельовий плінтус (при якісному монтажі плінтус може і не знадобитися). Потім проводитися монтаж світильників: кріпиться ущільнювальне кільце (для запобігання деформації полотна і для декоративних цілей, вирізається отвір всередині кільця, під'єднується електропроводка і кріпитися сам світильник.
Далі встановлюється карниз. Якщо залишилися складки, то в міру остигання стелі - вони розгладяться.