Машинна та ручна штукатурка стін у Львові та ОБЛАСТІ

Штукатурка стін

 • Оплата по факту
 • Висока кваліфікація
 • Офіційний договір
 • Ціни фіксуємо в договорі
 • Надаємо гарантію 3 роки
 • Контролюємо якість матеріалу

Приклад етапів виконання штукатурних робіт

Термін виконання робіт в 2-х кімнатній квартирі, площею 65 кв.м

Механізована цементна штукатурка стін

Машинна цементна штукатурка

Піщано-цементна машинна (механізована) штукатурка стін і стель - сучасна технологія для якісного і швидкого вирівнювання поверхонь. Вона дозволяє захистити основу, закрити нерівності і повністю підготувати поверхню до нанесення чистових облицювальних матеріалів (плитки, фарби, декоративної штукатурки і т.д.). Використання сучасної будівельної техніки на етапі чорнової обробки прискорює час проведення робіт і підвищує техніко-експлуатаційні показники готового покриття.

Суміш оптимальної консистенції готується на німецьких штукатурних станціях. Устаткування ретельно перемішує компоненти, створюючи однорідну масу без грудок і пустот. Під тиском до трьох атмосфер розчин подається на попередньо проґрунтовані стіни або стелю, а потім вирівнюється по маяках, які виставляються по лазерному нівеліру. Штукатурний розчин проникає в найдрібніші пори і вибоїни, створюючи надійне зчеплення з вирівнюється поверхнею. Після часткового застигання маяки видаляють, поверхня підрізується. Останній етап - затирання, після якого основа стає ідеально рівною, готовою до чистової обробки.

Переваги механізованої штукатурки цементно-піщаним розчином:

 • За зміну одна бригада проводить штукатурення до 150 кв.м. поверхні
 • Економія суміші до 25% (в порівнянні з ручним методом нанесення)
 • Піщано-цементні суміші підходять для обробки фасадів, приміщень з підвищеною вологістю (басейнів, ванних кімнат) і неопалюваних приміщень (підвалів, цехів).
 • Технологія машинного нанесення забезпечує якісне зчеплення піщано-цементної суміші з поверхнями з бетону, цегли, піноблоків, пазогребневих плит.
 • Поліпшуються тепло/звукоізоляційні характеристики стін.
 • Відсутня усадка.
 • Змішаний в автоматичному режимі склад більш однорідний, при висиханні не утворюються тріщини та інші дефекти.


Механізована гіпсова штукатурка стін 

Машинна гіпсова штукатурка

Пріоритетне завдання при виконанні оздоблювальних робіт - якісне вирівнювання поверхонь. Для підготовки стін і стель до чистової обробки використовують сучасну технологію - гіпсову машинну штукатурку. Вона дозволяє швидко вирівняти поверхні, покращує вогнестійкість, тепло- і звукоізоляцію приміщень. Застосування німецьких штукатурних станцій скорочує час проведення робіт в 4 - 5 разів і підвищує якість обробки. Розчин, який подається на поверхню під тиском, заповнює дрібні тріщини і щілини.

Штукатурна машина в автоматичному режимі готує робочий розчин з гіпсу, наповнювача і пластифікуючих добавок, який потім рівномірно подається на попередньо проґрунтовану поверхню. Легкий матеріал лягає шаром до 5 см (до 7 см з армуючими сітками), що дозволяє надійно приховати навіть великі нерівності. Після підрізування розчину, затирання і глянсування стіни стають бездоганно гладкими. Їх можна відразу фарбувати або обклеювати шпалерами без шпаклювання.

Переваги механізованої штукатурки гіпсовими сумішами:

 • висока продуктивність (за одну зміну майстер обробляє до 150 кв.м. поверхні)
 • відсутність усадки після завершення робіт
 • економічність, витрата гіпсу в два рази менше, ніж витрата цементу, при однаковій товщині шару
 • висока адгезія - гіпс можна наносити на цеглу, бетон, газобетон і інші матеріали, що не піддаються деформації
 • додаткова звуко- і теплоізоляція (гіпс має низькими показниками теплопровідності і високим звукопоглинанням)
 • можна формувати шар великої товщини (без армування - до 5 см, з армуючої сіткою - 7 см)
 • гіпс - пористий матеріал з високою паропроникністю, він підтримує повітрообмін, не створює умов для розмноження грибка і цвілі
 • поштукатурена поверхня після глянсування не потребує фінішної шпаклівки


Чому обирають нас

Наші переваги

Коротко про те, чому нам можна довірити штукатурні роботи

Команда професіоналів

В нашій команді професіонали з досвідом роботи не менше 5 років

ШИРОКИЙ СПЕКТР РОБІТ

Ми займаємось комплексним ремонтом. Тому можемо впоратись не тільки з штукатурними роботами

РОБОТА ЗА ДОГОВОРОМ

Укладаємо договір на виконання робіт та дотримуємось своїх зобов'язань

Гарантія

На всі виконані штукатурні та оздоблювальні роботи даємо гарантію якості

Етапи роботи

8 етапів роботи наших майстрів штукатурів

Набивка сітки

Оцинковану штукатурну сітку встановлюємо на гладкі поверхні, для поліпшення зчеплення суміші з основою, особливо при збільшеній товщині штукатурного шару, а також на стиках різних по виду матеріалу поверхонь.

Ґрунтування

Для сильно всмоктуючих поверхонь використовуємо спеціальні ґрунти, які створюють плівку, що захищає штукатурний шар від розтріскування.

Установка маяків

Маяки - це оцинковані профілі, які встановлюємо по вертикальному і горизонтальному рівні, використовуючи лазерний рівень, для виставлення чіткої геометрії приміщення.

нанесення розчину

Нанесення розчину

Це головний етап в штукатурних роботах. За допомогою німецьких штукатурних станцій отримуємо готовий гіпсовий або цементний розчин, ретельно перемішаний в бункері і наносимо на стіни під тиском.
Підрізання розчину трапецієподібним правилом

Підрізання розчину

Підрізування підсихючого розчину робимо трапецієподібним правилом. Як напрямні для правильного підрізування відштукатуреної поверхні використовуємо маяки і штукатурні зовнішні кути.
Видалення маяків

Видалення маяків

Після висихання штукатурного шару робимо видалення маяків, тому що надалі вони можуть дати іржу. Канавки заповнюємо сумішшю і вирівнюємо із загальною площиною стіни за допомогою спеціального шпателя.
Затирка теркою

Затирка теркою

Для того, щоб прибрати всі невеликі нерівності і шорсткості, поверхню штукатурки затираємо теркою. Даний етап робіт є завершальним при механізованому нанесенні цементних сумішей.

Глянсування

Це останній етап при механізованої штукатурці стін гіпсовими сумішами, проводимо загладжування поверхні шпателем до гладкого стану, що дозволяє відразу клеїти шпалери.

Вартість штукатурних робіт

Ми не говоримо, що зробимо дешевше всіх. Використовуючи якісні матеріали та професійних працівників - це неможливо. Всі ми це розуміємо. Але звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що не виникне ситуація коли "скупий платить двічі"

 • Для розрахунку точної ціни послуг ми пропонуємо кошторис.
 • Наявність кошторису не зобов'язує клієнта робити замовлення. Ви маєте право запросити кошторис в інших фірмах, щоб порівняти ціни.
 • Вартість ремонтних робіт не змінюється до їх закінчення.